Hakkımızda

İKEL Elektrik Mekanik İnşaat Taahhüt San. Tic. Ltd. Şti. ; 2013 yılında Elektrik, Mekanik sistemler konusunda Proje Mühendislik, Müşavirlik ve Taahhüt hizmetleri vermek amacı ile kurulmuştur.

İKEL 21. yüzyılın gereği olarak teknolojiyi yakından takip ediyor yenilenen teknolojik imkanlarla kendimizi sürekli geliştiriyor, müşteri memnuniyetini ilke edinmiş bir anlayışla yaptığımız işleri son teknolojiye göre müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz.

İKEL ulusal ve uluslararası standartlara uygun, kaliteli malzemelerle, iş ve çevre güvenliğini ön planda tutarak kendimizle birlikte hizmet verdiğimiz firmaları da geleceğe taşımayı kendimize hedef edindik.

Misyon ; İKEL sürekli gelişim gösteren dünyamızdaki teknik yenilikleri en ekonomik ve uygulanabilir şekilde çözümler üreterek, konusunda uzman personellerimizle çalıştığımız firmalara güvenilir güçlü teknik partneri ve çözüm ortağı olarak sunmayı öncelikli amaç edinmiştir.

Vizyon ; İKEL enerjiyi doğru ve verimli kullanmak, geleceği kurgulamak, güvenilir ve saygın ilişkiler kurmak, ulusal ve uluslararası standartlarda hizmet vermek, kendimizle birlikte çalıştığımız firmaları da ileriye taşımak, sürekli gelişim ile mükemmeli aramak en büyük amacımızdır. .